Twórczość

Wszystkie moje powieści możecie Państwo kupić również bezpośrednio na stronie wydawnictwie (oficynka.pl).

Cykl współczesnych powieści policyjnych z nadkomisarzem Uszkierem.

2013  – „Literat”, powieść debiutancka, wydawnictwo Oficynka. Akcja powieści toczy się w Trójmieście, a główny bohater staje do pojedynku z seryjnym mordercą.

Trailer do „Literata”

 

 

 

 

 

2015 – „Hobbysta”, wydawnictwo Oficynka. Akcja powieści rozgrywa się głównie z Gdańsku, ale również na Pojezierzu Drawskim, a nadkomisarz prowadzi wielowątkowe śledztwo, w które zaangażowani są również jego synowie.

Trailer do „Hobbysty”

 

 

 

 

2016 – „Żeglarz”, wydawnictwo Oficynka. Fabuła „Żeglarza” jest ściśle związana z trójmiejskim (głównie gdańskim) środowiskiem żeglarskim, ale pokazuje też miasto od strony atrakcji turystycznych.

Trailer do „Żeglarza”

 

 

 

 

2018 – „Spadkobierca”, wydawnictwo Oficynka. Akcja powieści rozpoczyna się w 1945  roku, a kończy współcześnie. Tym razem komisarz i jego ekipa będą musieli znaleźć  sprawcę brutalnego napadu na młodego mężczyznę.

Trailer do „Spadkobiercy”  

Kolejowa wieża ciśnień

Wieża ciśnień (widok z drona)

„Spadkobierca” – inspiracje

 

2020 (premiera 27.03.2020) – „Łowca”, wydawnictwo Oficynka. Nadkomisarz Uszkier po raz drugi prowadzi śledztwo, w którym jego przeciwnikiem jest seryjny morderca. Tym razem zabójca poluje na kobiety.

Trailer do „Łowcy”

 

 

 

 

Cykl komedii kryminalnych z Alicją i Julią.

2017 -„Zwłoki powinny być martwe”, wydawnictwo Oficynka. Bohaterkami  są dwie nieco zwariowane nauczycielki, które podczas spaceru trafiły na nietypowe znalezisko i postanawiają poprowadzić własne śledztwo. Akcja rozgrywa się w okolicach Olsztynka.

 

 

 

 

2019 – „Wakacje z trupami”, wydawnictwo Oficynka. Ta powieść jest kontynuacją przygód Alicji i Juli. Tym razem przyjaciółki wakacje spędzają z okolicy Fromborka i jak łatwo zgadnąć wplątują się tajemnicze lokalne wydarzenia.

 

 

 

 

2019 – „Zimne nóżki nieboszczyka”, wydawnictwo Oficynka.  Zimowe ferie miały być leniwe i poświęcone wypoczynkowi. Okazuje się jednak, że również w Chojnicach Alicja i Julka trafiają na podejrzane wydarzenia, w które wplątują się z dużym zaangażowaniem.

 

 

 

Inne

2018 –   „PrzyTluanki. Opowiadania i wiersze dla dzieci”, jedno z opowiadań dla najmłodszych.

Dodaj komentarz